KAPI MODELLERİ

HAKKINDA

Monoblok dolu kapı olarak da adlandırılan, farklı ebatlarda geniş bir kullanım alanına sahip birçok özelliği ile masif kapılara alternatif olarak üretilen bu kapılar ürün kalitesi ve çeşitliliği ile kullanıcı dostudur.

AÇMA KAPAMA

Üretim kalitesinin,  kapıların yaşam süresine kattığı değer ise on yıllarca kullanıcılara ilk gün rahatlığı sağlaması. 100 bin defa açma-kapama sertifikasına sahip kapılar, onlarca yıllık dayanıklılığa sahip.

KİLİT SİSTEMİ

Sessiz kilit sistemi, 100.000 defa açma kapama dayanımı, kolay temizlenebilir yüzey gibi standart özelliklerinin yanı sıra manyetik kilit sistemi, yangına dayanıklılık ve ses yalıtımı seçeneklerini opsiyonel olarak sunan tüm kapılarımız yaşam alanlarında kapı tasarım ve dekorasyonu için tercih edilmektedir.

YANGINA DAYANIKLILIK

İngiltere’de akredite laboratuvarlarda yapılan testler sonucunda  monoblok MDF kapıların; yangın anında normal kapılara göre daha dayanıklı olduğu tescillendi. BMTRADA tarafından verilen yangına dayanıklılık sertifikasına sahip olan kapılarImız, 41 dakika boyunca alev almama özelliğine sahip.

KALİTE

İç mekan kapılarında standartları yükselten ve yaşam alanlarına kaliteyi taşıyan Yıldız Entegre, monoblok teknolojisi sayesinde kapıları 36 milimetre kalınlığında üretiyor. Üretim aşamasında kapı için özel olarak üretilen yüksek yoğunlukta MDF levha kullanılıyor. Monoblok kapılar; darbelere dayanıklı, ısı ve ses yalıtımı yüksek ve yangına dayanıklı olarak çevreci yaklaşımla üretiliyor.

SES GEÇİRMEZLİK

Güvenliğin yanı sıra kullanıcıların konforu da düşünülerek üretilen Variodor kapıların 38 desibele kadar ses geçirmezlik özelliğiyle, yoğun ve iç içe yaşamların olduğu kentlerde istediğinizde sadece kendinize ayırabileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ

ÜRÜN KATALOĞU 2022

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.